Školení epilačního systému LYCON

LYCON je více než jen vosk, je to systém epilace.

Seznámení s ním Vám umožní dosáhnout té nejdokonalejší techniky v oblasti odstraňování chloupků. Naším cílem je spokojenost Vašich zákazníků, kteří se k Vám budou na ošetření vracet a Váš salon doporučí, čímž Vám vzroste počet nových klientů v salonu!

Naše školení poskytne získání všech dovedností potřebných pro provedení rychlé, efektivní a důkladné epilace. Během školení se zaměříme i na to, jak systém implementovat v salonu, na pohodlí zákazníků, jakož i na správné používání výrobků.

Dozvíte se, proč je LYCON tak odlišný od jakéhokoli jiného vosku na trhu. Seznámíme Vás s produkty a unikátním postupem epilace. Techniku budete trénovat na svých modelech pod dohledem školitelky. Základní kurz trvá přibližně 5 hodin a účastní se ho maximálně 3 školené osoby. Zahrnuje epilaci lýtek, obličeje, podpaží a třísel. 

Pokud si zvolíte rozšířené školení, seznámíme Vás také s technikou a postupy u brazilské epilace a epilace Hollywood. Dozvíte se, jaké polohy a aplikační techniky používat k zajištění pohodlí Vašich zákazníků. Naším cílem je, aby účastník školení odešel se znalostmi a jistotou, že je schopný provést perfektní brazilskou epilaci pomocí epilačního systému LYCON.

Po absolvování školení bude Váš salon automaticky zařazen do našeho exkluzivního seznamu autorizovaných salonů LYCON. To nám umožňuje informovat volající zákazníky o nejbližším salonu používajícím LYCON v jejich okolí, a poskytnout jim relevantní informace s přímým kontaktem na Vás.

Pro bližší informace o školení a termínech nás kontaktujte na telefonním čísle 774 564 669 nebo přes kontaktní formulář.

Vaše školitelky: Ing. Lenka Marková (Praha) – Kristýna Ježková (Praha) – Bc. Barbora Podsedníková (Olomouc)

Pro školení a spolupráci na Slovensku je Vám plně k dispozici LYCON SK – Michaela Žifčáková / výhradní distributor, tel: +421 944 120 993.

HAPPY LYCON WAXING!